BİLGİ İÇİN +90 212 438 78 34

Dünya'da farklı etnik ve kültürel kökenden gelen Kadınlar, Zao Organik Makyaj Ürünlerini tercih ettiler

ZAO yaratıcılarının, her aşamasında yenilikçi bir makyaj markası yaratmak için doğal bir ambalaj olarak seçtikleri bambu, modernlik ve zerafeti simgeler.

Tüm ağaçlar karbon depolar ancak bambu olağanüstü büyüme hızı ile yaşam döngüsü boyunca karbon yakalama şampiyonudur. Bambu, karbon depolama malzemesi olarak karbon ayak izinin azalmasını sağlamaktadır ve bu sayede “Ekolojik Denge”ye fayda sunar.


Basit ve yenilikçi sistem sayesinde, neredeyse tüm ürünlerimiz doldurulabilirdir. (gloss, mascara, eye liner, pencils, silk foundation ve nailpolish dışında). İçi değiştirilebilir (refill) olması ve geliştirdiğimiz ambalajlama sistemi sayesinde maliyet azaltılmış ve ürünlerin ekonomik olması sağlanmıştır. Bambu ürünler daha uzun süre kullanılabilir ve dayanıklı olması için klas bir kese içinde sunulur –böylece tekrar tekrar dolum yapabilirsiniz. Tüketici ilk satın aldığı ürünle kendine içi dolu bir ürün satın alır, ikinci satın alma da sadece refil (yeniden doldurulabilir) alması yeterli olacaktır.