Refıll System/ Yedek Ürünler

Türkiye'de yeniden doldurulabilir tek makyaj markası…..

Doğal Işıltınızı Uyandırın

Zao Organik Makyaj  ZAO felsefesi, doğa ile uyum içinde yaşayan, etik ve sürdürülebilir bir yaklaşımı olduğunu sizlere; kendi sağlığınızı, hayvanların sağlığını ve gezegenin sağlığını tehlikeye atmayarak göstermektedir. Güzelliğin vicdan ile yapılması taraftarıdır.

Dikkatle seçilen yetenekli zanaatkârlar, şık, zarif ve dayanıklı ambalaj oluşturmak için geleneksel işçilik ve tasarımı bir araya getirdi. Ancak, stil ve dayanıklılık bizim için yeterli değil. Biz tek kullanımlık paketlemenin büyük ölçüde atık yarattığı düşüncesindeyiz. Bir daha ki sefere kozmetik alışverişinizde lütfen her bir ürün için ne kadar çok ambalaj kullanıldığına dikkat edin; biyolojik olarak parçalanmayan iç ve dış plastikler, geri dönüşümü olmayan karton ve kaplar.
Birçok büyük dünya sorununa bizim küçük bir çözümümüz, basit ama yenilikçi bir sistem tasarlamak olmuştur; *ürünlerimizin birçoğunun doldurulabilir olması. İlk satın alma için, makyaj içeren bir bambu öğesini seçebilir ve daha sonra sadece refil ürün satın alabilirsiniz. Yeniden doldurulabilir bir ürün satın aldığınızda daha sonra diğer renkleri de deneme şansınız olacaktır. Doldurma sistemi onları, ekonomik, sürdürülebilir ve dayanıklı hale getirir ve maliyet ile paketlemeyi azaltır.

Belirli bir ürünü seçerek satın alırsınız, daha sonra ise "Refil" seçimi yapıp dolum yapabilirsiniz. *Yeniden doldurulabilir olmayan ürünler: gloss, mascara, eye liner, pencils, mineral touch ve mineral silk foundation.

Organik ve Sağlıklı Makyaj için ZAO